FAST Integration, s.r.o. | Autodíly | Pneu | Servis

KONTAKTY


tel.: + 420 588 500 021
fax.: + 420 588 500 022
e-mail: fast@zsfast.cz


Vedení společnosti

Zbyněk Ščuglík - majitel
e-mail: z.scuglik@zsfast.cz

Zdeňka Ščuglíková - majitelka, personální ředitelka
e-mail: z.scuglikova@zsfast.cz

Zbyněk Ščuglík ml. - prokurista
tel.: + 420 607 269 061
e-mail: scuglik@zsfast.cz

Ing. Jan Hrubý - ředitel společnosti
tel.: + 420 588 500 045, +420 602 566 629
e-mail: j.hruby@zsfast.cz

Tomáš Osladil, BA - vedoucí úseku ekonomiky
tel.: + 420 588 500 037
e-mail: t.osladil@zsfast.cz

Aleš Janků - vedoucí úseku služeb
tel.: + 420 588 500 055, + 420 734 872 590
e-mail: a.janku@zsfast.cz

Petr Kovář - vedoucí úseku prodeje
tel.: + 420 724 612 611
e-mail: p.kovar@zsfast.cz

Zpět

Úsek nákupu

Pavel Kristen - vedoucí nákupu
tel.: + 420 588 500 028, + 420 602 724 757
e-mail: p.kristen@zsfast.cz

Tomáš Loubal - referent nákupu
tel.: + 420 588 500 025, + 420 721 293 779
e-mail: t.loubal@zsfast.cz

Radek Grmela - referent nákupu
tel.: + 420 588 500 024, + 420 602 732 078
e-mail: r.grmela@zsfast.cz

Pavel Dudkovič - referent nákupu
tel.: + 420 588 500 023, + 420 602 724 676
e-mail: p.dudkovic@zsfast.cz

Tomáš Janhuba - referent nákupu
tel.: + 420 721 293 775
e-mail: t,janhuba@zsfast.cz

Zpět

Autoservis osobních vozidel

Robert Dulík - přijímací technik
tel.: + 420 724 325 139
e-mail: r.dulik@zsfast.cz

Aleš Fazor - přijímací technik
tel.: + 420 733 624 563
e-mail: a.fazor@zsfast.cz

Milena Dokoupilová - pokladna, fakturace
tel.: + 420 721 702 069
e-mail: m.dokoupilova@zsfast.cz

Zpět

Pneuservis osobní a nákladní

David Wiesner - vedoucí pneuservisu
tel.: + 420 721 291 419
e-mail: d.wiesner@zsfast.cz

Zpět

Prodejna náhradních dílů na nákladní vozidla (LKW)

Jaroslav Léhar - vedoucí skladu
tel.: + 420 588 500 032, + 420 602 793 335
e-mail: j.lehar@zsfast.cz

Zpět

Prodejna náhradních dílů na osobní vozidla (PKW)

Ondřej Kulíšek - vedoucí prodejny
tel.: + 420 588 500 029, + 420 602 534 073
e-mail: o.kulisek@zsfast.cz

Zbyněk Krump - prodejce
tel.: + 420 588 500 030, + 420 731 632 511
e-mail: z.krump@zsfast.cz

Zpět

Prodejna Olomouc

Bc. Jan Navrátil, DiS. - vedoucí pobočky Olomouc
tel.: + 420 602 196 686
e-mail: olomouc@zsfast.cz

Zuzana Šebestová - referent nákupu
tel.: + 420 602 519 019
e-mail: z.sebestova@zsfast.cz

Zpět

Prodejna Bruntál

Josef Tkáč - vedoucí pobočky Bruntál
tel.: + 420 607 774 757
e-mail: bruntal@zsfast.cz

Zpět

Autolakovna, pneuservis a autoservis Staré Město pod Sněžníkem

Erich Weidner - vedoucí pobočky
tel.: + 420 721 455 081
e-mail: lakovna@zsfast.cz

Zpět


Náhradní díly +420 602 793 335 | Autoservis +420 724 325 139 | Pneuservis +420 721 291 419