Diagnostika BOSCH

Diagnostika osobních vozidel

Efektivní vyhledávání zdrojů závad

Měřící modul FSA 760 pro rychlé a přesné testování elektrických a elektronických systémů a komponentů osobních a nákladních vozidel nám umožňují rychlé a efektivní vyhledávání zdrojů závad.

Díky čtyřkanálovému osciloskopu, který je schopen poskytovat vzorkovací frekvenci 50 MS, získáme rychlou a přesnou diagnostiku problémů s elektrickou energií a poskytneme zákazníkům rychlou opravu.

BOSCH FSA 760
BOSCH FSA 760
BOSCH FSA 760
BOSCH FSA 760

FSA 760 a KTS 560

Motortester FSA 760 s modulem KTS 560 a 4-složkovým analyzátorem

  • Generátor signálů, umožňující efektivně a bez demontáže zjistit, zda je vadný snímač, přívodní kabely, konektory nebo řídící jednotka. Tuto vyjímečnou vlastost má pouze diagnostická technika BOSCH.
  • Diagnostika komponentů, umožňuje efektivně diagnostikovat 40 typů elektrických a elektronických komponentů s rozsáhlou softwarovou podporou. Měřící technika a zobrazení jsou automaticky nastaveny na testovaný komponent.
  • Motortester s širokou základní výbavou snímačů se vyznačuje nejen klasickými funkcemi motortesteru, ale i testování sběrnicí CAN, až 24 hodinové měření klidového proudu akumulátoru atd.
  • Vysoce výkonný univerzální 2-kanálový pamětový osciloskop s mimořádnou rychlostí (snímkovací frekvence až 50 MHz) a bezkonkurečními schopnostmi zobrazení, ukládání do paměti a přesným vyhodnocením průběhu signálu.
  • Funkce databanky, umožňující ukládání a rychlé vyvolání naměřenných hodnot a signálů.
  • Praktický držák pro 10 snímačů je určen pro efektivní práci bez neustálé výměny snímačů.
  • Umožňuje zapojení do dílenské sítě AWN.
BOSCH FSA 760

mobilní řešení pro testování a diagnostiku

BOSCH FSA 760
BOSCH FSA 760
BOSCH FSA 760
BOSCH FSA 760
BOSCH FSA 760
Diagnostika BOSCH
Diagnostika BOSCH